İş Birliği Süreçleri

Get to know the people behind Intact. Our creative and technical team.
 • 1
  Teklif Aşaması

  Müşterilerimizde/iş ortaklarımızdan gelen taleplerin iyi bir şekilde analiz edilmesi sonrasında maksimum 48 saatte teklif çalışması yapılarak ilgilisine iletilir. Teklif gönderildikten sonra müşteri/iş ortağı ile gerçekleştirilen istişare görüşmeleri neticesinde anlaşma zemini oluşturulması hedeflenir. Teklifin karşılıklı değerlendirilmesi sonrasında anlaşma zemini bulunarak amacına uygun bir sözleşme hazırlanır.

 • 2
  Proje Aşaması

  Teklif ve anlaşma neticesinde yeni bir projeye başlanmadan evvel firmamızın profesyonelleri teknik incelemeler ışığında amaca uygun projelerin hazırlanması sürecini başlatır. Müşteri ile sürekli iletişim halinde gerçekleşen projeler kapsamında memnuniyeti ön plana çıkaracak ve fonksiyonelliği ile adından söz ettirecek seçenekler sunulur.

 • 3
  Üretim Aşaması

  Proje kapsamında müşteri ihtiyaçlarına yönelik özel üretim gerçekleştirilerek uygulama aşaması için ön hazırlıklar gerçekleştirilir. Mühendislik bilgisi gerektiren ve teknik açıdan kusursuz süreçler sayesinde yenilikçi ve çevre dostu üretim süreçleri takip edilir. Üretim aşamasında ortaya konan ürünlerin amaca hizmet etmesi temel ilke olarak kabul edilir.

 • 4
  Lojistik Süreçler

  Müşteri taleplerine uygun bir şekilde hazırlanan ürünler uygulama aşamasından önce lojistik süreçlerle güvenli bir şekilde taşınır. Ürünlerin yükleme ve indirme işlemlerinde özel ekipmanlara ihtiyaç duyulduğundan bütün süreci üstleniyor ve olası olumsuzlukları ortadan kaldırıyoruz. Üstelik nakliye aşamasında zaman kaybı yaşanmaması adına en hızlı ve bütçe dostu çözümlere başvuruyoruz.

 • 5
  Uygulama Aşaması

  Firmamız, üretim ve lojistik süreçlerini tamamladığı ürünlerin montajını da hassas bir şekilde gerçekleştirerek her aşamada müşteri odaklı çözümler sunduğunu kanıtlar. Mesleki açıdan tecrübe kazanmış ve alanında yetkin personelimizle gerçekleştirdiğimiz montaj hizmetlerinde yer ve zaman ayırt etmeksizin en başarılı seçenekleri ortaya çıkarıyoruz. Üstelik montaj özellikleri ile fark yarata ürünlerimizin çevre dostu olması da en önemli yanıdır.

 • 6
  Teknik Servis

  Müşterilerini satış sonrası süreçlerde de önemseyen bir firma olmanın verdiği güçle markamız, satış sonrası destek anlamında da sektörün en ciddi paydaşlarından bir tanesidir. Üretilen ürünlerin arkasında durarak gerekli durumlarda değişim ve ücretsiz servis çözümleri ile firmamız müşterilere verilen önemi fazlası ile kanıtlar.