Konesta Yapı Çözümleri San. ve Tic. A.Ş.

tecrübesini kaliteli işlere adayan uzun yıllar yapı sektöründe başarılı işlere imza atmış profesyoneller tarafından kurulmuş ,prefabrik, konteyner, hafif çelik ve yapısal çelik konusunda yenilikçi çözümler üretme yolunda ciddi yatırımlar gerçekleştirmiştir.

Kurulduğu ilk günden bugüne iş ortaklarının taleplerini en ince ayrıntısına kadar çözüme kavuşturmayı hedefleyen firmamız müşteri odaklı bakış açısı sayesinde %100 başarı yakalamayı temel ilkesi kabul etmiştir.

Üretim kapasitesini her geçen gün bir seviye yukarı taşımayı hedefleyen Konesta teknolojiyi maksimum seviyede kullanarak verimliliği yükseltmeyi hedefler. Müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda anahtar teslim veya proje bazlı çalışmalarla sektörün öncüleri arasında yer alma ideallerini taşır.
Fiziki altyapısı ve uzman kadrosu ile üretimi sürdürülebilir kılmanın arzusunu taşıyan firmamız projelendirmeden uygulamaya kadar her aşamada alanında uzman profesyonellerle çalışmak için çaba sarf eder. Müşteri ilişkilerinde de kusursuz bir süreç yönetimi ortaya koyan Konesta benzersiz çözümler ortaya koyma idealleri ile yoluna devam ediyor.

Şirket Değerlerimiz

Görsel kusursuzluğu fonksiyonel başarı ile bütünleştirmek
Uzman personelimizin verdiği güçle yenilikçi tasarımlar ortaya koymak
Üretimden satış sonrası süreçlere kadar müşteri taleplerine olumlu cevap vermek
Üretim planlaması ve termin sürelerine maksimum hassasiyetle uymak
Sürdürülebilir bir çevre için gerekli önlemleri almak
Küresel çözümler sunarak ‘olmaz’ denileni oldurmak
Teknik servis ve diğer ihtiyaçlarda dünyanın farklı coğrafyalarına çözümler sunmak
Hızlı ama aynı zamanda kaliteli süreç yönetimi gerçekleştirmek

Malzeme Kalite Belgelerimiz